Тізани (без кофеїну)

 У своєму бажанні зберегти силу духу та молодість організму люди найчастіше відкривають для себе якісний трав'яний чай, та відмовляються від традиційного «кофеїнового» напою. На цій сторінці ви можете вибрати якісний трав'яний чай: купити натуральні тізани від Newby можна, не відходячи від комп'ютера. 


Докладніше


«Тізани» або трав'яні напої

 

Французьке слово «тізани», яким називають напої з рослинної сировини, часто вживається в лексиці, але не всі здатні чітко визначити, що саме воно означає.

 

Тізани — це своєрідні настої, які приготовлені на основі квітів, висушених фруктів й трав. В їх склад не входить чайне листя. Спеціалісти стверджують, що вони мають відмінні смакові характеристики та цілющі властивості. Тізани готуються за особливими технологіями: для того щоб настої мали бездоганний смак, необхідно змішати у вірних пропорціях всі інгредієнти. Такий напій не містить кофеїну, тому його можна вживати як в холодному, так і в гарячому вигляді з метою вгамування спраги та поповнення сил у будь-який час дня.

 

Тізани — це не тільки смачно, але й корисно. Такі напої можуть стати прекрасною альтернативою чаю або каві. Про благотворну дію цих настоїв стало відомо ще в стародавні часи. Тоді тізани активно використовували в якості заспокійливих або цілющих засобів. Всі тізани можна умовно розділити на фруктові та трав'яні, та хоч вони й не містять чайного листя, усі звикли до назви трав'яний чай або фруктовий чай. Купити цей приголомшливий напій ви можете в фірмовому інтернет-бутіку Newby.

 

Як зберігати тізани Newby

 

Що стосується особливостей зберігання тізанів, то тут все просто. Як і звичайний чай, тізани вимагають спеціальної закритої ємкості для зберігання, яка не пропускає світло. Непрозорі банки з герметичною кришкою - саме те, що потрібно. Також підійде  фольгований пакет зі спеціальною застібкою. В таких умовах тізани можна зберігати тривалий час, вони не втратять аромат, їх смакові якості залишаться такими ж насиченими. Що стосується місця зберігання, поставте ємкість з фруктовою або трав'яний сумішшю в краще місце, наприклад, поруч із чаєм.

 

Тізани — як приготувати

 

Існують декілька порад щодо приготування. Отже, щоб настій вийшов ідеальним, необхідно для його приготування використовувати якісну очищену воду, не з-під крану. Для отримання насиченого смаку на одну порцію настою необхідно приблизно 2,5 чайні ложки суміші. Тривалість заварювання становить приблизно 5-6 хвилин. Якщо говорити про вибір тізанів, то тут слід відштовхуватися від особистих смакових вподобань. При цьому варто відзначити бездоганний смак тізанів Newby, які складаються тільки з натуральних інгредієнтів: листя м'яти перцевої, квіток ромашки, пелюсток квітів, ягід, або шматочків ароматних фруктів.