Пу Ер

Чай Пуер це унікальний постферментований чай. Вироблявся він в одній з китайських провінцій – Юньнань за унікальною, специфічною технологією, яка зумовлює характерний зовнішній вигляд чайного листя, смак та аромат напою. Чайне листя збирають, ферментують – прискорюють процес старіння. Пуер один з найбільш популярних видів чаю не тільки в Китаї, але й в усьому світі. Newby пропонує Вам купити чай Пуер у фірмовому інтернет-бутіку.


Докладніше


 Особливості виробництва чаю Пуер

 Процес створення оригінального, дійсно якісного чаю Пуер можна розділити на наступні етапи:

- Збір листя для чаю
- Зав'ялення зібраного листя
- Скручування листя
- Ферментація
- Продовження процесу ферментації в умовах високої вологості
- Зберігання та упаковка для подальшого транспортування та продажу.


 Унікальні умови виробництва Пуеру зумовили його властивості: зокрема, з часом чай Пуер не псується, а його смак тільки поліпшується з кожним днем. Варто зазначити, що процедура штучної ферментації, яка використовується в наш час для прискореного процесу створення Пуеру, з’явилася в другій половині 20 століття, коли стрімко збільшувався попит. У ранні часи листя проходило процес ферментації в процесі транспонування та подальшого зберігання чаю, тобто зістарювання листя відбувалося природним шляхом. З розвитком технологій та всіх сфер діяльності для цього більше не залишалося часу, та була розроблена сучасна технологія, тепер процес ферментації відбувається в експрес - режимі.


 Після процесу ферментації чай поміщається в умови високої вологості. У приміщенні повинен бути відсутній кисень. Багато виробників при виконанні процесу пресування використовують різні форми. При необхідності серед його різноманіття видів можна знайти й розсипний продукт. Чай Пуер має досить насичені смакові якості. З віком його смак буде тільки поліпшуватися. Цей продукт родом з Китаю та й досі вважається його батьківщиною.


 Ціна його може бути досить високою та залежить вона в першу чергу від виробника та витримки. Цей вид чаю також досить тривалий час використовувався китайськими цілителями. Вони повідомляють, що він допомагає поліпшити роботу травної системи. Цих переваг цілком достатньо, щоб ви захотіли придбати чай Пуер прямо сьогодні!Рекомендації щодо зберігання і вживання Пуеру

 Існує ряд рекомендацій щодо зберігання чаю. Найкраще зберігати цей продукт в ємності, яка не пропускає світло. Скло не підійде для його зберігання, чайне листя почне втрачати свої властивості. Вам потрібні герметичні ємкості. Зберігати цей продукт рекомендується при кімнатній температурі.

 Якщо ви бажаєте спробувати Пуер, тоді вам слід заварити 2 грами чайного листя на чашку. Заливати листя слід свіжим окропом. Час приготування становить всього 5 хвилин. Цього часу цілком вистачить, щоб листя передали свій неповторний смак.