Зелений чай

 Зелений чай дуже корисний. Цей тонізуючий напій, який бадьорить, він піддається мінімальному окисленню в процесі обробки, містить антиоксиданти, які є запорукою міцного імунітету та гарної шкіри. Як правило, зелений чай виробляють наступним чином: на перших етапах його виробництва чайне листя обробляють парою або обсмажують, що зупиняє процес окислення (ферментації) . Чайне листя після такої обробки практычно не окислюється.


Докладніше


 Зелений чай користується популярністю у людей, які ведуть активний, здоровий спосіб життя. Користь та лікувальні властивості зеленого чаю привертають увагу спортсменів та людей, які піклуються про своє здоров'я.


 В нашому асортименті зеленого чаю представлені різні види та сорти, кожен з яких має свій неповторний аромат, смак та післясмак. Отримайте задоволення від чудового чаю Зелена Сенча, Марокканські Ночі, Квітка Жасмину або Східна Сенча, всі вони мають неповторний характер та індивідуальний смак. Варто зазначити, що численні види зеленого чаю Newby мають помітні відмінності, які обумовлені умовами вирощування, збору та обробки чайного листя.


 Батьківщиною зеленого чаю є Китай, однак він традиційно популярний і в азіатських країнах – Японії, Кореї та на Близькому Сході. За відомою легендою, вперше зелений чай у Китаї був приготований зовсім випадково: один із стародавніх китайських імператорів, перебуваючи у військовому поході, кип'ятив воду в лісовій місцевості. У цей час кілька чайних листків, які зірвалися з куща поривом вітру, впали в посудину, в якій імператор нагрівав воду. Листя чаю перетворило звичайну воду в чудовий напій з надзвичайним ароматом та смаком. В сучасному світі для приготування зеленого чаю використовуються спеціальні технології, які дозволяють зберігати корисні амінокислоти, вітаміни та мінеральні речовини. Чайне листя має колір від від насичено-зеленого до ніжно-фісташкового.


 В Україні купити зелений чай – також популярне та цілком загальноприйняте рішення, зелений чай поступово порівнюється з чорним за масштабом споживання. Якщо ви хочете купити зелений чай у Києві (в Україні), рекомендуємо оцінити асортимент Newby. Чайна продукція цього британського бренду вже стала класикою, і якщо ви п'єте чай Newby, ви знаєте, що таке справжній зелений чай. Під час заварювання зеленого чаю ви отримуєте ароматний напій зі світло-зеленим відтінком. Деякі види зеленого чаю дають досить насичений післясмак. Рекомендації щодо зберігання та заварювання зеленого чаю


 Намагайтеся не піддавати зелений чай впливу вологи, спеки та світла. Зберігайте чай в непрозорій герметичній ємкості, яка щільно закривається. Не рекомендується використовувати скляні банки: скло буде пропускати світло, та через деякий час ваш чай втратить всі свої смакові особливості.

 При заварюванні використовуйте 2 чайні ложки (4 грами) крупнолистового чаю на чайник або одну ложку на чашку. Заварюйте напій при температурі води 70-80 градусів, враховуючи 2-3 хвилини для настоювання. Для приготування чаю підійде бутильована або фільтрована вода. Звичайною водою з-під крану краще не користуватися, вона зіпсує смак напою.

 Серед різноманіття смаків зелених чаїв Newby Ви обов'язково виберете відповідний. Деякі види зеленого чаю містять пелюстки квітів, трави, ягоди та фрукти. І нехай цей напій додасть гармонії у ваш день.