Чорний чай

 Чорні чаї Newby є втіленням кращих чайних традицій. Оцініть насичений смак та якість напою, заваріть собі Англійський Сніданок, Ассам, Дарджилінг, Ерл Грей або будь-який інший чорний чай з широкого асортименту Newby. Який би чорний чай з нашого каталогу ви не вибрали, ви неодмінно отримаєте задоволення. Адже продукція Newby дійсно заслуговує вашої уваги.


Докладніше


 Newby – всесвітньо відомий бренд, його чорні чаї полюбляють по всьому світу – від Індії до України. Висока якість продукції забезпечується суворим контролем на всіх виробничих етапах. Будь-то збір сировини або продаж готової продукції в упаковці – кожен етап аж до потрапляння чаю Newby у вашу чашку контролюється на предмет відповідності стандартам компанії. Якщо ви прийняли рішення купити чорний чай Newby, ви можете бути впевнені, що отримуєте найкраще з того, що в даний момент пропонує чайна індустрія в нашій (та не тільки!) країні.


Чорний чай Newby легко впізнати не тільки по оригінальній упаковці, але й по унікальному смаку та аромату. Асортимент чаїв Newby створюється для всіх шанувальників, для людей, які мають смак.


 Постачальниками кращого чорного чаю є Індія, Шрі-Ланка та Непал. Кожен сорт чорного чаю має власний букет. Наприклад, Дарджилінг має квітковий аромат з мускатними нотками, Ерл Грей має натуральний аромат бергамота, а Ассам - солодовий, горіховий букет. Сьогодні особливою популярністю користуються чаї з натуральними добавками: тренд сезону - Масала (чорний індійський чай з додаванням спецій), чорний чай з Чебрецем або всім відомий Ерл Грей. Серед широкого асортименту Ви зможете вибрати терпкий та насичений чорний чай за своїм смаком.


Чорний чай від Newby створюється за найвищими стандартами. Проте основні моменти створення продукту залишаються незмінними: чорні чаї Newby – це продукт, який піддається повній ферментації протягом певного періоду. Чай може бути ароматизованим, випускається в розсипному або пакетованому вигляді, або в пірамідках. Найчастіше чорний чай має класичний смак, а настій напою можна впізнати за бурштиновим або червоним кольором. Деякі види чорного чаю мають тонізуючий ефект.

 Подавати чорний чай рекомендується без будь-яких добавок, щоб мати можливість оцінити оригінальний смак легендарного напою, традиції вживання якого народилися у Великобританії. Проте Ви можете додати до чаювання шоколад, ягоди, сухофрукти або спеції. Ці натуральні продукти не завадять повністю відчути аромат та присмак культових колекцій чорного чаю. Рекомендації щодо зберігання та заварювання чорного чаю

 Дотримання правил зберігання та заварювання чорного чаю дозволять зберегти свіжість, повну гаму смаку та аромату. Ми рекомендуємо зберігати чай в не прозорій баночці, яка щільно закривається або в упаковці з алюмінієвим шаром та zip-замком. Бажано зберігати крупнолистовий чай та інші його різновиди при кімнатній температурі: це дозволить запобігти пересушуванню та втраті смакових якостей продукту. Для заварювання використовуйте фільтровану воду, 2 грами чаю на чашку або 4 грами – на чайник. Вам потрібно 3-5 хвилин для створення Вашої ідеальної чашки чорного чаю.