Пакетований чай

Пакетований чай

 Чи згодні Ви з тим, що чайні пакетики - це швидко та просто. Чи можна знайти серед різноманіття пакетованого чаю елітний, найякісніший? В інтернет-бутіку Newby ви з впевненістю можете придбати чай в пакетиках, та не сумніватися в його якості. Ви заощадите купу часу, а в результаті отримаєте максимальне задоволення від приготованого напою.


Докладніше


 Ті, хто не мають часу для традиційного заварювання чаю, оцінять зручну упаковку, яскравий смак та аромат відомого напою. Якщо під рукою не виявилося заварника або ви подорожуєте, що може бути зручніше чайного пакетика? Ви завжди можете купити чай в пакетиках в інтернет-бутіку Newby.


 Серед усього різноманіття сортів чаю в пакетиках та тізанів ми допоможемо підібрати найкращий для вас. В інтернет-бутіку Newby можна придбати:


- чорний чай в пакетиках: Африканська гордість, Індійський Сніданок, Англійський Сніданок, Цейлонський, Ассам та Дарджилінг;
- чорний пакетований чай з натуральними добавками: Ерл Грей (з натуральною олією беграмота), Манго і Полуниця, Зимовий Сон (з добавкою імбиру), Чорний чай з чебрецем, Масала чай (зі спеціями) та інші;
- широкий асортимент зелених чаїв, як класичних, так і з добавками;
- тізани в пакетиках (трав'яні та фруктові напої);
- молочний улонг (улун).


 Такий чай в пакетиках можна навіть розглядати в якості подарунка.


 Для приготування чаю, який зігріє вас або вгамує спрагу використовуйте 1 пакетик на чашку. Залийте свіжим окропом та настоюйте 3-5 хвилин. Враховуйте температуру води та час настоювання залежно від сорту чаю. Для зеленого чаю рекомендована температура 70-80°C, а час для заварювання до 3-х хвилин. Для чорного чаю та тізанів використовуйте окріп, та настоюйте від 3-х до 5-ти хвилин.


 Для створення чаю в пакетиках Newby використовує чайне листя, тільки найдрібнішу його фракцію. Але ні в якому, разі не «пил», у чому можна переконатися, розрізавши сам чайний пакетик. Розмір листя в пакетованому чаї дозволить прискорити процес заварювання, але жодним чином не погіршить смак напою.


 Ми бажаємо вам приємного чаювання та найкращих відчуттів від якісного пакетованого чаю Newby!