Чай в пірамідках

Чай в пірамідках

 Для шанувальників швидкого та безтурботного процесу приготування чаю компанія Newby пропонує чаї в пірамідках. Перебуваючи на роботі, вдома, у дорозі, чи коли подорожуєте, ви можете заварити крупнолистовий чай, упакований в зручні пірамідки, вибравши його в інтернет-бутіку Newby. Така упаковка зберігає смак та аромат чаю.


Докладніше


 Чай з колекції Шовкових пірамідок Newby рекомендований як для домашнього використання, так і для подарунка. Для чаю в пірамідках використовується листовий чай, а зручність упаковки дозволить заощадити час на його заварювання. Завдяки шовковій пірамідці при заварюванні ви можете бачити як розкривається чайне листя, відчути досконалий аромат та смак цього вишуканого напою.


В інтернет-бутіку Newby можна купити чай в пірамідках на будь-який смак:
- найсмачніші та ароматні трав'яні і фруктові напої (тізани): Імбир і Лимон, Полуниця і Манго, М'ята та Ромашка;
- класичні чорні та зелені чаї;
- відомий Ерл Грей з ароматом бергамота, Масала Чай зі спеціями;
- дивовижні купажі чорних сортів чаю;
- Ройбуш (Ройбос) Апельсин.


 Кожна пірамідка упакована в індивідуальне саше. Алюмінієвий шар фольги дозволяє зберегти свіжість та аромат чайного листя. Кожна коробочка Шовкових Пірамідок містить 15 саше. Для подарунка можна зібрати оригінальний набір з Шовкових пірамідок в подарунковій упаковці, який підійде до будь-якого свята.


 Для заварювання чаю в пірамідках використовуйте класичний спосіб, як для листових чаїв. Не забувайте про температурний режим та час заварювання. Для чорних чаїв та тізанів використовуйте тільки свіжий окріп температурою 100 °C, для зелених 70-80 °C. Чорні чаї та тізани треба настоювати 3-5 хвилин, зелені чаї до 3-х хвилин. Не рекомендується використовувати окріп, який закипів вдруге.