Чай в картонній упаковці

Чай в картонній упаковці

 Картон – найбільш популярна упаковка для розсипного чаю. Чаї та тізани Newby упаковуються на власній фабриці в м. Калькутта, в Індії, в якісну упаковку, яка дозволяє максимально зберегти унікальні властивості чайного листя, зокрема його аромат та смак.


Докладніше


 Відкривши картонну коробку Newby, ви побачите, що кожен сорт чаю поміщується в герметичну упаковку, яка має кілька шарів алюмінієвої фольги. Така упаковка дозволить захистити чайне листя від попадання світла та вологи.


 Вже зараз ви маєте можливість купити чай в картонній упаковці в інтернет-бутіку Newby для себе, для заварювання в домашніх умовах або в офісі, а також чай в подарунок.


Серед чаїв Newby в «картоні» Ви неодмінно повинні спробувати:
- класичні сорти чорного чаю Ассам, Дарджилінг або Цейлон;
- Масала – чай, який зігріє Вас в холодну пору року;
- всім відомий Ерл Грей;
- міцний чорний чай Африканська Гордість;
- зелений чай Сенча з рисовими нотками;
- та інші чаї найвищої якості.


 Для того щоб відчути досконалий смак преміального чаю Newby в картонній упаковці, дотримуйтесь правил заварювання. Рекомендації заварювання вказані на кожній коробочці чаю Newby. Використовуючи 2 грами чаю на чашку, заливаючи чорний чай окропом, Ви отримаєте досконалий напій, відчуєте повноту смаку та обов'язково оціните аромат. Для заварювання зеленого чаю використовуйте воду 70-80 °C, настоюючи напій 2-3 хвилини.


 Насолоджуйтеся вишуканим напоєм, заваривши чашечку чаю Newby. Кожен сорт чаю або тізану Newby підходить під категорію «елітний». Ви можете переконатися в цьому самі, та купити чай у фірмовому інтернет-бутіку Newby.