В'язані чаї

В'язані чаї

На цій сторінці представлена колекція Newby «В'язані чаї» - унікальні чаї зі знаменитою процедурою заварювання бутонів, які на очах перетворюються в гарні квіти. У даному каталозі зібрані найкращі колекційні набори серії «В'язані чаї» у фірмових упаковках – «Гармонія», «Чорниця», «Кохання», «Юніон», «Троянда», «Пристрасть», «Мілк», «Міднайт», «Лічі» і «Жасминовий лотос». 


Докладніше

Даний сайт є офіційним інтернет-бутіком «Newby» в Україні та у нас Ви можете замовити оригінальний в'язаний чай з доставкою!

 

Категорія чаю Newby «В'язані чаї» - Виготовлення

В'язані чаї Newby  виділяються на фоні інших колекцій культового англійського бренду саме завдяки унікальності процесів виготовлення та заварювання. Чайне листя формується  у невеличкі зв'язки, які обертають навколо сухих квіток. В гарячій воді дизайнерські бутони розпускаються в квіти, та дарують  Вам цікаве естетичне задоволення та, звичайно, неповторний смак і аромат.

 

Бутони в'язаних чаїв виготовляються тільки ручним способом. На створення однієї кульки витрачається від 5 до 10 хвилин. Кожна кулька чекає своєї години в барвистій індивідуальній коробочці. Кожна з колекцій «В'язаних чаїв» від Newby – відмінний подарунок для ваших близьких, колег по роботі та партнерів.

 

Кожна колекція пропонує унікальний комплекс квітів та сортів чаю, які, в свою чергу, дарують цікаву різноманітність смаків та післясмаку, кольору відтінків, ароматів. Але основу в'язаних чаїв зазвичай становить слабо ферментований зелений чай, тому що його листя просте і зручне в обробці; у інших сортів листя більш ламке та сухе – створювати з них естетичні цікаві форми набагато складніше.

 

Рекомендації з приготування

В Європі, та зокрема в Україні, в'язані чаї дуже люблять, часто розглядають в якості подарунка. З Китаю до нас перейшла традиція прикрашати в'язаними чаями урочисті заходи для того, щоб продемонструвати особливу повагу гостям. В Україні ціна на в'язаний чай надто висока, але вона відповідає якості та унікальності такого продукту.

 

Спосіб приготування в'язаного чаю Newby аналогічний принципу заварювання інших сортов зеленого чаю. В'язані бутони заливають гарячою водою 70-80 градусів та настоюють до 3-х хвилин. В процесі заварювання бруньки розпускають свої квіти, це досить гарний процес, тому рекомендуємо використовувати посуд з прозорих матеріалів, щоб мати можливість насолодитися естетичним видовищем.