Чай в кейтеринговій упаковці

Інтернет-бутік Newby пропонує  високоякісний англійський чай у кейтеринговій упаковці. Більше 30 видів найсмачшішіх сортів чаю Newby в зручних кейтерингових пакетах. Ви можете замовити будь-який чай в такій упаковці з доставкою: для цього досить лише додати товар у кошик, а потім пройти просту процедуру оформлення замовлення. 


Докладніше

 

Ароматний чай Newby в кейтеринговій упаковці

Що таке кейтерінгова упаковка? Технологи та дизайнери Newby вигадали кілька різних форматів упаковки чаю, приділяючи увагу не тільки збереженню, але й естетичності упаковки. Проте краса упаковки не завжди важлива, для певної частини покупців важливі лише міцність упаковки, її мала вага, герметичність, стійкість до зовнішніх впливів та велика кількість чаю в упаковці. Серед таких покупців можна виділити готелі та ресторани, для яких чай у кейтеринговій упаковці найбільш зручний варіант використання. А якщо ви цінуєте практичність більше ніж естетичність, тоді замовити чай у кейтеринговой упаковці буде і для вас оптимальним рішенням.

 

Які сорти чаю Newby доступні в кейтерингової упаковці?

У зручній кейтеринговій упаковці представлені практично всі найпопулярніші сорти чаю Newby – Англійський Сніданок, Ассам, Ерл Грей,Чорний чай з чебрецем, Масала чай, Дика Вишня, Лапсанг Сушонг, Преміум Пуер, Молочний Улонг, тізан Ромашка та багато інших сортів чаю та видів тізанів. Як ви знаєте, в асортименті Newby представлені сорти індійського, цейлонського, китайського, африканського чаїв, які зібрані з кращих плантацій.

 

Однією з ключових переваг чаїв Newby є наявність фабрики безпосередньо у самому серці чайних регіонів. Упаковують  та зберігають чай Newby в кейтеринговій упаковці безпосередньо там – в Індії, в м. Калькутта. На всіх етапах виробництва контролюється якість зберігання та стан продукції.

 

Переваги кейтерингової упаковки

Рішення купити чай у кейтеринговій упаковці має свої плюси:

• Упаковка дуже практична

• Стійка до низьких та високих температур

• Відмінно переносить зовнішні впливи та не вбирає сторонні запахи

• Компактна і має невелику вагу 

 

Кейтерингова упаковка гарантує виконання всіх умов по вірному  зберіганню елітного чаю Newby, а саме:

• Чай повинен зберігатися в темному місці

• Упаковка повинна бути герметичною

• Чай повинен бути захищений від сторонніх запахів

• Захищений від вологи

 

Крім того, зберігання чаю в кейтеринговій упаковці гарантує, що продукт збереже всі свої початкові властивості, візуальні та смакові характеристики.