Аксесуари

Аксесуари

 Чай псується під впливом спеки, світла та вологи. Щоб зберегти повноту смаку та характер листового чаю, ми рекомендуємо зберігати його в нашій алюмінієвій упаковці із застібкою або в залізній банці з кришкою, яка щільно закривається.


Докладніше


 Наші пакетовані чаї також упаковані в індивідуальні пакетики з алюмінієвої фольги, що дозволяє зберегти всі властивості чаю.


 Чайна культура – це не тільки відмінна якість чаю, але й гарна подача. За допомогою аксесуарів Newby, ви можете перетворити чаювання в ритуал.

 Зверніть увагу на скляний чайник Newby витонченої форми, в пару до якого можна підібрати чашечку, що перетворить ритуал чаювання у вишуканий процес. А якщо Вам до вподоби порцеляновий посуд, елегантний чайник Newby незамінний для церемонії чаювання. Аксесуари для чаю також допоможуть Вам вдосконалити подарунковий набір.


 Ми передбачаємо відродження чайної культури, коли нове покоління шанувальників чаю буде цінувати красу прекрасних купажів та чайних ритуалів, які удосконалювались століттями.


 Цим прагненням пронизана вся наша діяльність: від нашої місії відбирати, змішувати, зберігати та подавати найкращий у світі чай до нашої Колекції Chitra, яка складається з унікальних чайних аксесуарів.


 Ми запрошуємо вас відправитися в подорож у дивовижний світ чаю, який виходить за межі чашки у вашій руці та занурює вас у світову історію.