Новини

КОРОНА ДО КОРОЛІВСЬКОГО ВЕСІЛЛЯ

24.04.18

Всім відомо, що грандіозне весілля 33-річного принца Гаррі, який є п'ятим у черзі на британський престол, і 36-річної актриси Меган Маркл відбудеться в травні 2018 року..

Британська чайна компанія Newby Teas не могла залишитися осторонь від хвилюючої події, яку з нетерпінням чекає увесь світ. Святковий набір Royal Wedding в унікальній коробці з датою весілля на кришечці внесе до колекції «Корона» від Newby частину королівського шику.

Вишукана подарункова коробка Royal Wedding - це асортимент з шести кращих чорних, зелених чаїв і тизанів Newby Teas, представлений обмеженим тиражем. Білосніжна упаковка в формі циліндра сама по собі може вважатися витвором мистецтва. Дизайн новинки був натхненний легендарної тіарою «Любовний вузол». Цей шедевр ювелірного мистецтва був виготовлений компанією Garrard в 1913 році на замовлення королеви Марії Текської з використанням діамантів і перлів з особистої колекції британської монаршої родини. Як весільний подарунок дорогоцінна тіара перейшла до Діани, принцеси Уельської - матері принца Гаррі. На рельєфну кришку чайної коробки нанесена заповітна дата королівського весілля 19 травня 2018 року, а її внутрішня частина виконана у фіолетовому кольорі - відтінку корони Єлизавети II.

Набір смаків і ароматів в колекції Royal Wedding включає в себе шість кращих сортів Newby в шовкових пірамідках: два традиційних чорних чаїв: Англійський Сніданок і Ерл Грей; зелені Жасминова Принцеса і Хунан Грін; тизани Імбир і Лимон, а також Ройбос Апельсин. Будучи ідеальним подарунком для вимогливого цінителя чаю, набір Royal Wedding також може послужити прикрасою колекції для людей, які відзначають важливі історичні події.

Подарунковий набір доступний для продажу у Великобританії і США. Цей набір Newby включений до збірки популярних весільних сувенірів.

Поделиться

Недавно просмотренные новости