Новини

Подарунки до 8 березня

07.03.18

«Кожна жінка хоче бути коханою. Але найбільше вона хоче відчувати, що вона - головне у житті чоловіка. Вона хоче бути першою. Вона хоче бути найважливішим для нього»

 

Барбара Картленд, "Нерозгадане серце"

 

Восьме березня - прекрасний день у всіх аспектах. По-перше, саме в цей день ми наближаємося до того моменту, коли розцвітають квіти, розпускаються дерева, коли все навколо наповнюється весняним настроєм, а по-друге, ми відзначаємо свято на честь ніжної, прекрасної і беззахисної статі - всіх дівчат і жінок . У це свято можна не соромитися посміхатися перехожим на вулиці ... Можна трохи відступити від звичайного дрес-коду і навіть трохи спізнитися. Насправді, в цей день винуватицям свята судилося бути не лише уважними дружинами, турботливими мамами і відповідальними працівниками, а й красивими жінками, злегка таємничими і трішки примхливими.

Природньо, що у чоловіків, при підготовці до всесвітнього жіночого дня, виникає одине і те ж хвилююче питання: «Який обрати презент? Що подарувати «Їй» на 8 березня?». Вибір ідеального подарунка може бути нелегким. Не завжди вдається знайти щось унікальне і особисте. І зазвичай, коли ви зупиняєте свій вибір на чомусь, що найкраще пасуватиме у якості подарунка, він виявляється дорогим – чи не так? Подарунок повинен уособлювати всі ті емоції, які Ви відчуваєте до жінки, наприклад, повага, довіра, пристрасть, любов, інтерес і т.д.

 

Елітний чай - кращий подарунок!

Ще починаючи з 18 століття, у Великобританії чай вважався найкращим подарунком. Цей напій міг викликати цілий шквал пристрастей та емоцій, як у буржуазії, так і у представників королівської сім'ї. У багатьох культурах існують чайні церемонії, мешканці багатьох країн шанують цей древній напій і висловлюють свою повагу до чайної культури та звичаїв свого народу. Існує, також, чайна релігія, культ. Тільки уявіть, скільки легенд складено про цей напій! Подарувавши чай - Ви даруєте його історію. І по сьогодення, дарувати елітний чай - це престижно. Дівчина чи жінка, яка отримує цей подарунок, автоматично стає в очах інших високим шанувальником смаку цього «Імператорського напою».

 

NEWBY ДАРУЄ ПОДАРУНКИ ДО 8 БЕРЕЗНЯ

Ми знаємо, що немає однакових жінок і дівчат, адже кожна людина унікальна. Саме тому компанія Newby зробила все можливе, щоб створити подарункові набори, які ідеально підійдуть для жінок і дівчат з різними смаками та уподобаннями. Спеціально, до Дня 8 березня Newby дарує НЕЙМОВІРНІ ЗНИЖКИ на усі подарункові набори и бестселери продажів цього сезону. Унікальні купажі в чудовому дизайні, колекція «Зодіак», подарунковий набір «Серце» ... У нашому інтернет-магазині Ви можете обрати ідеальний подарунок Вашій колезі, дамі серця, мамі, сестрі, подрузі, коханій ..., який викличе у неї захват! Навіть упередженому любителю чаю, Newby припаде до смаку. Купити королівський подарунок для «Неї» Ви можете перейшовши за Цим посиланням. Однак не забувайте, що Важливий не лише подарунок, але і його подача!

 

Даруйте тепло Ваших сердець разом із Newby.

Поделиться

Недавно просмотренные новости