Стаття

ПЕСТИЦИДИ НА ДЕСЕРТ ДО УЛЮБЛЕНОГО НАПОЮ

07.02.18

В Україні щороку продається понад 20 тисяч тонн чаю, а споживання на 1 людину становить близько 0,5-0,6 кг. на рік. На сьогоднішній день те, що ми звикли називати чаєм, є іншим продуктом.

 

«Mass market» переповнений варіаціями чаю, у вигляді дешевого сурогату, наповненого пестицидами, токсинами, штучними ароматизаторами і барвниками. І чомусь їм завжди вдається знайти шлях до наших домівок. Одним із останніх прикладів цього є виявлення неймовірно високого рівня пестицидів в продукції деяких з найбільш популярних в світі чайних брендів. Список таких компаній було оприлюднено організацією Greenpeace, після проведених ними досліджень.

 

За результатами аналізів з'ясувалося, що в 46 з 49 видів індійського чаю був виявлений хоча б один пестицид, так само 29 зразків містили цілі букети із заборонених речовин, таких як: ДДТ, ендосульфан і монокротофос.

 

Вченими всього світу вже давно доведено, що вище перераховані речовини, при попаданні в організм людини, здатні привести його до генетичних змін, також сприяють розвитку ракових клітин і старіння. Тому сьогодні, як ніколи, слід дуже ретельно підходити до питання вибору бренду чаю, щоб замість улюбленого, натурального і корисного напою не випити жменю суцільної отрути.

 

Дешеві чаї часто робляться з найстарішого, огрубілого чайного листя, яке містить найбільшу кількість фтору з ґрунту. Він накопичується за довгий час росту. Таке листя не містить навіть мінімальної кількості антиоксидантів. Саме тому, найкращий час для збору чаю - це період з травня по червень, його ще називають «Prime time», коли чайне листя молоде, свіже, без шкідливих речовин. Збір врожаю в цей період триває усього близько 8 тижнів, а значить річна кількість кращого, якісного врожаю обмежена, і не може поставлятися величезними дешевими партіями.

   

Як вибрати кращий якісний чай

 

Не всі чаї створені рівними, особливо коли справа доходить до якості. Ось кілька порад щодо їх вибору:

 

1. Шукайте тільки натуральні чаї, в інгредієнти яких входить виключно натуральна продукція (чай (крупно або середньолистовий) із зазначенням сорту), і тільки натуральні ароматизатори (ефірні масла, натуральні спеції, фрукти, ягоди, овочі, квіти і т.д.).

2. Листя чаю сприйнятливі до розростання цвілі, можуть вбирати в себе будь-які запахи і вологу, завдяки чому псується його смак і зменшується термін придатності. Саме тому уникайте прозорих упаковок з пластика або поліетилену. Серед брендів шукайте ті, які використовують для упаковки чаю алюмінієву фольгу або жерстяні баночки (це найбезпечніший і якісний метод збереження свіжості та інших характеристик чаю). Перевірити наявність реального використання компанією алюмінієвої фольги, а не підробки, можна у домашніх умовах (просто підпалити край саше або упаковки). Алюмінієва фольга НЕ плавитися.

3. Купуйте натуральний чай, із зазначенням на упаковці інформації, що продукція не містить ГМО. Також, виробники якісного чаю, які дбають про своїх покупців, завжди вказують на кожній своїй упаковці, де був вирощений чай (Кенія, Індія, Китай і т.д.).

   

Трішки про Newby

 

Головною місією компанії є відродження великої чайної культури. Для Newby чай - це пристрасть, мистецтво, наука, історія, спадщина і життя. Newby відноситься до преміального сегменту чаїв, представлений більш ніж в 20 країнах світу, також є володарем більше ніж 130 нагород і щорічним переможцем всесвітнього чемпіонату чаю Global Tea Championship, який проводититься у США. Цінителями чаю Newby є королівська сім'я Швеції, його подають в одному з королівських палаців Великобританії, він подається в кращих готелях і ресторанах у всьому світі. Ці факти черговий раз підтверджують найвищу якість і безпеку продукції Newby.

 

Компанія відбирає кращі сорти чаю, зібрані тільки у період «Prime time» - в найсприятливіший сезон. Усі купажі складаються зі 100% натуральних інгредієнтів і зберігають свою свіжість, неповторний аромат і чудовий смак завдяки тришаровій упаковці з алюмінієвою фольгою. Продукція є безпечною і не містить в собі шкідливих речовин і хімікатів.

 

Newby - Шедевр чайного майстерності! Ті, хто шукає справжній, смачний та якісний чай вже відкрили для себе Newby. Можливо черга дійшла і до Вас?

Поделиться

Недавно просмотренные новости