Стаття

Який чай рекомендується пити в літню спеку?

10.06.16

Варто зазначити, що різні сорти чаю діють на людину по-різному, але є деякі загальні властивості у деяких видів чаю, які ми можемо узагальнити по їх впливу на організм – не так вже й складно зрозуміти, який чай здатний зігріти, а який – охолодити. Ви можете купити зелений чай, можете вибрати чорний чай, трав'яний або фруктовий (тізани) з асортименту Newby. Важлива умова у літній період –чай має бути освіжаючим та смачним. А смакові властивості у кожного свої, та про них сперечатися немає сенсу. Комусь влітку до бподоби  охолоджений м'ятний настій, комусь подобаэться чай зі спеціями Масала, хтось не забуває раз на місяць придбати чай пуер, а хтось планує купити молочний улонг на все літо.

 

Як готувати холодний чай?

 

Приготуйте улюблений чай, заваривши його класичним способом, дайте йому охолонути, або додатково охолодіть за допомогою льоду чи в холодильнику. Для приготування холодного чаю в літній період Ви можете використовувати як розсипний, так і пакетований чорний, зелений або трав'яний чай. На Тайвані, наприклад, є така традиція: брати чайне листя, класти його у звичайну пластикову пляшку з чистою водою, кімнатної температури, та витримувати його там декілька годин. В результаті ви отримаєте натуральний холодний чай.

 

Хочемо поділитися з Вами одним з рецептів на диво соковитого та чудово освіжаючого коктейлю, на основі ароматного чаю Newby. Для коктейлю Жасминовий фреш (400мл – одна порція) Вам потрібні: 1 пакетик чаю Newby «Квіти Жасмину», 30 мл огіркового сиропу , 10 мл концентрату лимонного соку. КРОК 1. Заварити 1 пакетик чаю Newby «Квіти Жасмину» протягом 2 хвилин, використовуючи 150 мл окропу, вийняти пакетик. КРОК 2. У келих покласти лід, додати 30 мл огіркового сиропу та 10 мл лимонного соку. КРОК 3. Додати заварений чай. КРОК 4. Акуратно перемішати.

Приємного чаювання!

Поделиться

Недавно просмотренные новости