Чай та спорт - корисні відомості

23.05.16

Якщо ви хочете підібрати чай для вашого активного способу життя, то вам слід знати, що є чаї з розслаблюючим ефектом, а є чаї які підбадьорюють. Перед тренуваннями бажано вибирати такий чай, який допоможе підбадьоритися, додасть сил, а вже після тренування можна насолодитися чаєм, який розслабляє, який допоможе відпочити та відновити сили. Багато джерел, які пишуть про ЗСЖ, стверджують, що до тренування краще пити зелений та сильно ферментований чай, а після тренування – улонги або тізани, зокрема трав'яні настої.

При правильному вживанні чай може позитивно впливати на спортсмена, посилювати дію тренувань, не порушуючи природні процеси в організмі. Зокрема, на думку фахівців, чай пуер здатний прискорювати метаболізм, виконувати роль енергетика, але при цьому він не спричиняє жодної шкоди здоров'ю, особливо, якщо Ви стежите за нормою вживання. Регулярне вживання чаю не сприяє схудненню. Схуднути можна тільки при дотриманні спеціально виробленої та спрямованої дієти, яка буде поєднана з відповідними вправами. Сам по собі чай не має жироспалювальних властивостей.

У чаї міститься маса вітамінів та антиоксидантів, які несуть безсумнівну користь організму. Вживання якісного чаю незрівнянно корисніше, ніж вживання будь-яких інших вітамінних напоїв або коктейлів зі штучними добавками. Отже, без сумнівів – спорт та чай відмінно поєднуються! Важливо лише підібрати такий чай, який підійде саме Вам та Вашому організму.

Поделиться

Недавно просмотренные новости