Стаття

Пресований чи розсипний пуер - який краще?

21.05.16

В даний час з транспортом та швидкісним перевезенням продукції немає ніяких проблем та, власне, гострої потреби в пресуванні чаю у форми вже немає, але традиція залишилася – багатьом шанувальникам  чаю дуже подобається, як виглядає пресований пуер.

Чи є різниця у вартості пуеру?

Якість пуеру ніяк не залежить від форми його виготовлення – будь-то пресований чи розсипний чай. Різниця між двома формами пуеру – це вартість. Розсипний чай завжди коштує трохи дешевше, тому що на пресування витрачаються додаткові зусилля з боку виробника.

Зручність

Якщо ж говорити винятково про зручність, то, без сумнівів, пити розсипний чай пуер набагато зручніше. Вам не доведеться розламувати спресований чай на дрібні шматочки, збирати крихти після розпиття чаю. До того ж, купуючи розсипний чай, відразу можна оцінити вигляд чайного листя.

Зберігання

Деякі джерела стверджують, що у пресованих формах чай пуер зберігається довше, але на даний момент ніяких доказів такого твердження немає. У масовому порядку ніхто не вивчав це питання, тому такі слова можуть прийматися хіба що на віру. Тим більше, виробники чаю можуть зберігати продукт на фабриці в розсипному вигляді до того моменту, як прийде необхідність його транспортувати. Тоді він буде спресований та доставлений Вам. Незалежно від форми виготовлення чаю продукт може лежати роками, не втрачаючи своїх цінних властивостей та приголомшливого зовнішнього вигляду.

Коли Ви купуєте чай пуер, рекомендуємо орієнтуватися на ту форму виготовлення чаю – пресований чи розсипний – яка Вам більше подобається. Це єдиний критерій вибору в контексті форми, запевняємо вас!

Поделиться

Недавно просмотренные новости