Стаття

Чорне золото Ассаму

23.10.15

Збором чаю в Ассамі займаються в основному жінки. Прийнято вважати, що тільки жіночі руки, дбайливі та терплячі, можуть впоратися з цією складною й водночас делікатною справою. Рано вранці, озброївшись плетеними кошиками, збиральниці приходять в чайний сад. Щоб не пошкодити молоді пагони, врожай жінки збирають вручну, причому зривають тільки флеш – бруньку та два прилеглих до неї листочки.

Життя на плантаціях визначається природними умовами – сезонами збору. Перший збір починається ранньою весною, другий – з початком літа. Про зміну сезонів місцевим жителям повідомляє маленька пташка «кулі». Прикмета свідчить, коли вона починає співати тоді й закінчується перший та починається другий збір. До речі, верхні листочки Ассама другого збору цінуються понад усе.

По-справжньому міцний, бадьорий чай Ассам з золотистими тіпсами (молодими чайними бруньками) має пряний, яскраво-виражений солодовий присмак та не характерні для чорного чаю медові нотки. Правильно заварений Ассам, має особливу терпкість та насичений янтарний колір настою.

Щоб скуштувати ароматний чай, вироблений в прославленому індійському регіоні та оволодіти всіма тонкощами цієї чайної церемонії, зовсім не обов'язково вирушати в тривалу подорож. Чай з плантацій Верхнього Ассаму відбирають для свого асортименту чорних чаїв тітестери NEWBY.

NEWBY випускає Ассам в різній упаковці: крупнолистовий, для справжніх шанувальників чаю, пакетований, для тих, хто не любить тривалої процедури заварювання, та листовий чай, упакований в просторі саше у вигляді пірамідок, для всіх, хто цінує не тільки високу якість, але й зручність.

Компанія NEWBY відбирає традиційні чаї з кращих плантацій світу і тільки у найсприятливіший період збору, так званий «prime-time season». Головне завдання компанії - зберегти високу якість чаю. Тому на власній фабриці, яка розташована у самому серці чайного регіону Індії та оснащена передовими технологіями, чай дбайливо зберігають. Упаковують чай у тришарову упаковку з фольги, яка захищає чайний лист від усіх зовнішніх впливів. Контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва та продажу, а також гарантує, що кожна чашка чаю NEWBY буде чудовою.

Чай Ассам Ви можете придбати в нашому інтернет-бутіку.

Поделиться

Недавно просмотренные новости