Стаття

Корисні властивості зеленого чаю

19.10.15

Серед усіх напоїв зелений чай вважається одним з найбільш корисних. Катехіни,  які містяться в ньому, добре впливають на організм, запобігаючи онкологічним захворюванням та допомагаючи позбутися надмірної ваги. Настій чаю, якщо пити його без молока та меду, не містить калорій, що робить його оптимальним напоєм для всіх, хто дотримується дієти. Екстракт, отриманий із зеленого чаю, входить до складу деяких косметичних засобів, які перешкоджають появі зморшок і старінню шкіри.

 

«Зелена сенча» Newby

Для отримання цього сорту чаю, який виглядає як темно-зелене голкоподібне плоске листя, використовують молоді пагони, які  починають зростати до початку травня. У китайській «Зеленій Сенчі» великий вміст вітамінів С і В, мікроелементів: калію, марганцю, заліза. Фторовмісні поєднання, які входять до складу, захищають емаль зубів, а кофеїн, поліфеноли та ефірні масла запобігають захворюванню серцево-судинної системи та деяких видів раку.

 

«Квітка жасмину» Newby

Цей чай – один з найбільш популярних у світі. Він має вишуканий, тонкий аромат жасмину завдяки тому, що квітки, зібрані рано вранці, розкладають на висушене чайне листкя. Цей сорт чаю покращує травлення та перешкоджає всмоктуванню холестерину. Його світлий настій з ніжним фруктовим смаком також містить вітамін С в необхідній кількості.

 

«Зелений лимон» Newby

Чай Зелений лимон» вирізняється свіжим ароматом, легким смаком лимону і ніжним післясмаком. Настій прозорий, світлий, з жовто-зеленуватим відтінком. На відміну від інших сортів, «Зелений лимон» не перешкоджає поглинанню заліза, яке міститься в продуктах. Він також уповільнює надходження в кров холестеролу, сприяє травленню та запобігає розвитку серцево-судинних захворювань. «Зелений лимон» – відмінне джерело вітаміну С.

Смачного чаювання!

Поделиться

Недавно просмотренные новости