Колекція чаю "Гурме"

Колекція чаю "Гурме"

Пристрасть до смачного та якісного чаю – найдавніша традиція, чаюванню присвячували свій час як імператори Китаю так і прості гурмани. Серед багатьох сучасних українців висококласний чай цінується навіть зараз, та й на елітний чай завжди знаходиться свій покупець.


Докладніше


На цій сторінці інтернет-бутіка Newby представлений елітний чай. Київ – прекрасне місто, в якому висококласний листовий та пакетований чай обов'язково повинен бути представлений в асортименті. Фахівці Newby дбають про це. Ви можете вибрати та купити відмінний чай з колекції ГУРМЕ для себе, а можете розглядати цю покупку як елітний подарунок. Що може бути краще, ніж в затишній атмосфері оцінити насичений смак та тонкий аромат елітного чаю,який здатний відвернути увагу від повсякденної метушні? Ваші близькі оцінять такий подарунок, як висококласний чай від Newby в гарній упаковці, а дарувати його – справжнє задоволення!

 

Елітний чай з колекції ГУРМЕ

 

Назва «елітний чай» передбачає максимально високу якість продукту. Якщо говорити про елітний чай Newby, то це дійсно так. Якість та стан сировини перевіряється на кожному етапі виробництва. Newby використовує сировину, отриману в найсприятливіший сезон збору чайного листя, весняно-літній період, протягом якого чайні кущі даютьнайперші та найбільш ніжні пагони. Чай, отриманий в такий період, має особливий багатий смак та аромат.

 

В гарні металеві коробки Newby потрапить тільки той продукт, який має бездоганний зовнішній вигляд, смак та аромат. Продукція упаковується на власному суперсучасному підприємстві в якісну герметичну упаковку, для того, щоб чай протягом тривалого терміну зберіг свої властивості.

 

Елітний чай – як складається ціна

 

Коли ви приймаєте рішення купити елітний чай, ви можете бути впевнені, що така покупка на 100% виправдана. Висококласний чай з колекції ГУРМЕ – це не тільки найкраща сировина;  це також оригінальний та вишуканий підхід до «букету» чаю.

 

Наприклад, чай «Супрім Жасмин Гурме» - це гарна металева коробка наповнена крихким листям, яке було дбайливо зібране з чайних кущів у гірських куточках провінції Фуцзянь в Китаї, та ароматизоване натуральними квітками жасмину. Кожен раз відкриваючи банку з цим чаєм, ви будете відчувати чудовий квітковий аромат та м'який післясмак.

 

Дивовижний та унікальний «Рідкісний Ассам» має солодовий смак та яскравий, м'який післясмак.

 

Рідкісний високогірний чай «Маджестік Гімалаї» має солодкий, мускатний аромат та залишає незабутнійшовковистий післясмак.

 

Легкий чай «Прайм Дарджилінг» має світло-бурштиновий колір настою і поєднує в собі фруктові та квіткові аромати з нотками винограду мускатель.

 

Для чаю Newby «Спешл Формоза» використовується рідкісний сорт тайванського зеленого чаю Pi Lo Chun (Пі Ло Чун), багатий бруньками. Цей чай має тонкий квітковий аромат та залишає солодкувато-медовий післясмак.

 

Вибирайте якісний елітний чай з колекції ГУРМЕ в інтернет-магазині Newby – радуйте себе та своїх близьких гарними речами!