Customer-Services_400x267 

Доставка та Повернення

Замовлення можна забрати в офісі компанії ТОВ «ГЕРАЛТ» (розділ «Контакти») або оформити доставку. Доставка можлива на території України.

Ваше замовлення буде оброблено протягом доби після оформлення (крім вихідних та святкових днів). Наш оператор зв'яжеться з Вами та погодить термін доставки замовлення.

Відповідно до українського законодавства продовольчі товари належної якості усіх видів і найменувань у всіх випадках не підлягають обміну та/або поверненню.
У разі виявлення недоліків товару, властивості якого не дозволяють усунути їх, покупець за своїм вибором має право вимагати заміни такого товару на товар належної якості або відповідного зменшення ціни товару. Замість пред'явлення цих вимог, покупець має право відмовитися від виконання договору роздрібної купівлі-продажу і вимагати повернення сплаченої за товар суми (ст. 708 ЦКУ).

Ви можете відмовитися від замовлення або конкретних товарів у таких випадках:

  • Пошкодження фабричної упаковки
  • Розбіжність у вазі і кількості товару

Товар з видимими дефектами, або не відповідної якості підлягає поверненню тільки в день поставки. Постачальник не несе відповідальності за зміну якості товару після його здачі у зв'язку з неможливістю встановлення умов його зберігання Покупцем.
У разі відмови від замовлення без видимих причин оплачується тільки доставка товару.