B2B_400x267 

Business to Business

Дистриб'ютори

Newby - вибір тих, для кого важлива висока якість чаю.  Пропонуючи широкий асортимент чаю (понад 250 видів), який багаторазово відзначений нагородами незалежних організацій за високу якість, ми працюємо безпосередньо з нашими партнерами, щоб надати ідеальний сервіс та поділитися своїм багатим досвідом у чайній індустрії.

Будучи частиною системи поставок, дистриб'ютори Newby неоціненно важливі для нашого бізнесу. Тому, щоб забезпечити максимальну підтримку нашим клієнтам, ми робимо все для тісної співпраці та створення тривалого взаємовигідного партнерства з нашими дистриб'юторами.

Якщо Ви зацікавлені стати дистриб'ютором чаю Newby, будь ласка, зв'яжіться з нами: eshop@newby.com.ua  або за телефоном +38 (044) 285 48 72

Готелі та ресторани

Сьогодні клієнти стають все більш розбірливими та вимогливими, що не залишає місця дешевим низькоякісним чаям в асортименті шанованого закладу сегменту HoReCa. У певний момент перед кожним готелем або рестораном виникає необхідність вибору чайного партнера. І тоді пропонуємо Вам звернутися до Newby.

Newby - це чайний бренд преміум-класу, що обслуговує розкішні преміальні готелі, спортивні та розважальні заходи, шановані культурні центри і Мішленівські ресторани. Наші чаї з гордістю подають у престижних закладах сегменту HoReCa, серед яких: готелі Київ, Radisson Blu, Alfavito, Mirotel Resort & Spa, ресторани Ink, Eshak, Miami, Шевченко, Прага, Sчасt’e Hub та інші.

Ці місця приваблюють багато відвідувачів з усього світу. Ми часто отримуємо листи від клієнтів, які відвідали ці місця, і бажають дізнатися, де придбати чаї Newby.

Працюючи в тісній співпраці з нашими партнерами, ми надаємо комплексне обслуговування, яке неодмінно справить незабутнє враження на ваших клієнтів. Ми проводимо регулярні виїзні тренінги по чаю, даємо рекомендації щодо створення ідеальної чайної карти, яка включає як традиційні чаї, так і сезонні пропозиції, які чудово поєднуються з вашим меню, а також надаємо всебічну маркетингову підтримку.

Крім чаю в пакетиках, пірамідках, листового і чаю, який розпускається, ми надаємо широкий асортимент чайних аксесуарів, який включає спеціалізовані рішення для готелів, ресторанів і кафе.

Щоб дізнатися більше про умови співпраці з Newby, будь ласка, зв'яжіться з нами: eshop@newby.com.ua або за телефоном +38 (044) 285 48 72.

Кейтеринг

Cегменту кейтеринг, який активно розвивається, Newby пропонує ідеальні рішення на основі широкого чайного асортименту: для конференцій, банкетів та гала-вечерь.

Маючи широкий асортимент чаїв (понад 250 видів), який багаторазово відзначений нагородами незалежних організацій за високу якість, а також преміальні аксесуари, з Newby Ви зможете створити незабутню атмосферу чаювання, відповідаючи всім потребам Ваших клієнтів.

Щоб дізнатися більше, будь ласка, зв'яжіться з нами: eshop@newby.com.ua або за телефоном +38 (044) 285 48 72.

Роздрібні продажі

Час показав, що як традиційний асортимент чаю Newby, так і рідкісні і незвичайні чаї (наприклад, чай, який розпускається або лімітовані дизайнерські колекції листового чаю) користуються постійним попитом серед шанувальників чаю.

Співпрацюючи з нашими роздрібними партнерами, ми завжди прагнемо створити необхідну пропозицію  споживачу, забезпечуючи при цьому якісний мерчендайзинг і своєчасні поставки.

На даний момент чаї Newby доступні у всіх ключових торгових мережах на території України. Щоб дізнатися більше, будь ласка, зв'яжіться з нами: eshop@newby.com.ua або за телефоном +38 (044) 285 48 72

Корпоративні подарунки

Корпоративні подарунки для ваших співробітників і ключових клієнтів сприяють підтримці тривалих і міцних партнерських відносин. А вибір правильного особливого подарунка - це саме по собі мистецтво.

Чаї найвищої якості, відібрані зі знанням справи і запаковані в красиві дизайнерські баночки, є унікальним подарунком, який не залишить байдужим навіть самого вимогливого клієнта.

Щоб дізнатися більше, будь ласка, зв'яжіться з нами: eshop@newby.com.ua  або за телефоном +38 (044) 285 48 72.

.